Gipsiniai tinkai

house, building, home-1946371.jpgBaumit Ratio yra aukštos kokybės, modernus mašininiu būdu dengiamas tinkas, tinkantis iššūkį keliantiems interjero sprendimas, norint pasiekti nepriekaištingą išvaizdą. Vidaus sienų tinkavimui labiausiai tinka gipsiniai produktai. Gipsas – nuo senų laikų naudojama medžiaga, pasižyminti puikiu suderinamumu ir lengvu naudojimu.

Be to, gipsas idealiai tinka praktiškai visų tipų vidiniams namų paviršiams dengti.

Vienintelė išimtis – vonios kambarys ir kitos patalpos, kuriose vyrauja aukštesnis nei vidutinis santykinis oro drėgnis.

Praktiškumas Glotni struktūra Aukšta kokybė Pranašumai Baumit Ratio gipsas pasižymi savybėmis, kurios pritraukia profesionalius rangovus naudoti produktą moderniuose nekilnojamojo turto projektuose. Tai lemia aukšta kokybė, lengvas padengimas ir rezultatas – glotni sienų išvaizda.

Gipso tinkas yra netinkamas aukštos drėgmės aplinkai.

Mašininiu būdu dengiamas gipso tinkas Tiekiamas įpakuotas maišuose arba talpyklose.

 

Tinkamas naujų struktūrų tinkavimui, didelėms erdvėms ir pastatams. Baumit RatioGlatt L Šis inovatyvus, lengvas mišinys suteikia geresnį pasiskirstymą ir tolygų sienų paviršių. Baumit RatioGlatt Šis aukštos kokybės tradicinis gipso tinkas per ilgus metus įrodė savo vertę ir yra pirmas rangovų pasirinkimas tarp kitų mašina dengiamų tinkų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, taip pat ir patekę iš kito tinklapio jūs sutinkate su slapukų naudojimu.